• 0(258) 211 85 85
  • 0(258) 211 85 85
  • info@denizlikoleji.com
  • Türkçe

Yüzme - Tenis - Voleybol

Ürün Kategorileri

Yüzme - Tenis - Voleybol

YÜZME

Denizli Koleji’nde yüzme bir tutkudur. Okul öncesinden itibaren tüm gruplarda öğrencilerimiz için yüzme dersimizi her hafta yapıyoruz. Bu derslerde yüzme sporuna yetenekli öğrenciler daima taranır ve takım çalışmalarına aktarılır. Yüzme antrenörleri gözetiminde çalışmalarımız yapılır. Yüzme dersinde amacımız ;
Öğrencilerimizin yüzme sporunu tanımaları, yüzme bilmeyen öğrencimizin kalmaması ve takıma girerek birlik olma duygusunu hissetmelerini amaçlıyoruz.
Havuzumuz tuzlama sistemiyle temizlenir,
1.50 cm derinliğinde 3 kulvara sahip havuzumuz,
Okulumuz öğrencilerine yönelik hafta içi 3 gün antreman grupları çalışması yapılır,
Yetişkinlere yönelik çalışmalarımız proğramlarımız farklı uygulanır.

TENİS

Denizli Koleji öğrencisi Zehra CANBAZ  Denizli’nin gururu oldu. Ülkemizi ve şehrimizi uluslararası İTF JUNİOR  Tenis  Turnuvasında  temsil eden 2003 doğumlu öğrencimiz Zehra Samsun’da yapılan tenis büyük kadınlar yaz kupasında  teklerde  final oynayıp  çiftlerde şampiyon olmuştur. Tenise 2009 ‘da Pamukkale Üniversitesi’nde başlayan sporcumuz 2014  yılında Amerika’da dünyanın en iyi akademisi olan IMG tenis akademisinde beş haftalık  bir eğitim programına katılmış ve burada yapılan turnuvada şampiyon olmuştur.
2016 ve 2017 yıllarında İstanbul’da  Enka Kulübüne bağlı KOZAWOS akademide tenis oynayan öğrencimiz 2019 Şubat ayında eski A milli ve profesyonel oyuncu olan, uzun yıllar  16 yaş milli takımlar antrenörlüğü yapmış Çağdaş Ulukan ile çalışmaya başlamış hızla TTF ve ITF klasman sıralamalarında yukarılara tırmanmıştır.
15-20 Temmuz ÜRDÜN’ün başkenti AMMAN’da İTF JUNİOR Tenis Turnuvasında dünya sıralamasına girdi.
30 Ağustos 2019 tarihinde İRAN’ın başkenti TAHRAN’da  yine yine başarılarına yenilerini eklemiştir.
Diğer bir öğrencimiz 2-A sınıfı öğrencimiz Ömür Nida NELİK Türkiye Tenis Federasyonu 8 yaş gurubu yarışmalarında Denizli ikincisi oldu…

VOLEYBOL

Denizli KOLEJİ  Erkek ve Kadın voleybol takımları başarıdan başarıya koşuyor.
Okullarımızın açılmasıyla birlikte yapılan seçmelerle takımlarımızı oluşturuyoruz. Seçilen öğrencilerimizi Denizli genelinde yapılan okullar arası il turnuvalarına, bu müsabakalarda dereceye giren takımlarımız  ise bölge müsabakalarına ve Türkiye  şampiyonalarına katılmaktadır.
2019-2020 eğitim-öğretim yılında okulumuzda
VOLEYBOL
FUTSAL
MASA TENİSİ
KORT TENİSİ
YÜZME
BADMİNTON

Olmak üzere sekiz branşta toplam 62 lisanslı öğrencimiz okulumuzu başarı ile temsil etmişlerdir.


TRİATLON

Kolej öğrencimiz Sıla GÜR  triatlonda TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ oldu. 
Öğrencimizin başarısı hepimizi sevindirdiği gibi, Denizlimizin en başarılı kolejinde eğitiminin yanında tüm öğrencilerimizin yeteneklerini desteklemenin ve bunu en iyi şekilde değerlendirmelerinde yardımcı olduğumuzun bir göstergesidir.
tebrikler