• 0(258) 211 85 85
  • 0(258) 211 85 85
  • info@denizlikoleji.com
  • Türkçe

Sufi Yazar Hakan Mengüç'ü Kolejimizde Ağırladık

Sufi Yazar Hakan Mengüç'ü Kolejimizde Ağırladık

Denizli Koleji sufi, müzisyen, akademisyen ve yazar Hakan Mengüç’ü konuk etti. Yazdığı kitapları çok satanlar listesine giren, sosyal medyada videoları milyonlar tarafından izlenen, genç akademisyen Denizli Koleji’nde verdiği seminerle bir kez daha izleyenleri kendine hayran bıraktı. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Denizli Koleji Anadolu Lisesi Müdürü Resul Tekin, Denizli Koleji’nin, Türkiye’nin farklı alanlarında önde gelen ve tanınan isimlerini ağırlamaya devam edeceklerini söyledi. Açılış konuşmasının ardından “Nasıl Başardım?” konulu söyleşisini gerçekleştirmek üzere sufi, yazar, neyzen Hakan Mengüç sahneye davet edildi.

Türkiye’nin kişisel gelişim alanında sosyal medyada en çok takip edilen yazarlarından biri olan Hakan Mengüç gerçekleştirdiği söyleşide; başarıya giden yollardan, sabır ve pozitif düşünceden bahseden yazar, interaktif sunum ile izleyenleri büyüledi. Hayattan kesitler paylaşan Hakan Mengüç, ayrıca söyleşinin sonunda izleyenlere mini bir ney dinletisi sundu.

Hakan Mengüç’e plaket takdim eden Denizli Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Özay Tanrıverdi, kendisine teşekkür etti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen seminerden konuklar memnun ayrıldı.