• 0(258) 211 85 85
  • 0(258) 211 85 85
  • info@denizlikoleji.com
  • Türkçe

Şölen Havasında Bayramı KutladıkŞölen Havasında Bayramı Kutladık

Şölen Havasında Bayramı KutladıkŞölen Havasında Bayramı Kutladık

Denizli Koleji çocuklara kendi bayramlarını şölen havasında geçirmeleri için unutulmaz bir organizasyona ev sahipliği yaptı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta birçok etkinlik ile kutlandı. Ancak Denizli Koleji öğrencileri bayramı şölen havasında aileleri ile eğlenerek geçirdi. Şenliğin ilk bölümünde ilköğretim bölümü öğrencilerinin unutulmaz gösterileri sahne aldı. Şiirler, şarkılar ve danslarla büyüklerinden alkış alan miniklerin heyecanları da görülmeye değerdi. 

Denizli Koleji bahçesinde ise tam bir coşku hakimdi. Bahçeye kurulan dev şişme oyun parkuru eğlenceye davetiye çıkarırken, animasyon ekibinin oyunları ile coşku doruk noktasına ulaştı. Hem çocuklara hem de ailelerine özel bir bayram yaşatmak istediklerini ifade eden Denizli Koleji Kurucu Müdürü Resul Tekin; “Gösterilerimizle çocukları aylarca süren zorlu bir serüvene sokmak yerine; çocuklarımızı yeteneklerini sergileyecekleri ve bol bol eğlenebilecekleri bir etkinliğe ev sahipliği yapmayı hedefledik. miniklerimizin ve ailelerin gözlerindeki mutluluğu görünce hedefimize ulaştığımızı görüyoruz.

Bugünü çocuklarımıza armağan eden  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e minnetlerimizi sunuyoruz. Geleceğe ışık tutmaya devam edeceğiz. Gelecek çocuklarımızın emin ellerinde” şeklinde konuştu. Bahçede gerçekleşen oyunlara aileler de dahil edilince miniklerin sevinci görülmeye değerdi. Anne ve babaları ile kıyasıya yarışan, eğlenen minikler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda unutulmaz bir anıyı yaşadılar