• 0(258) 211 85 85
  • 0(258) 211 85 85
  • info@denizlikoleji.com
  • Türkçe

Lansman Toplantımız

Lansman Toplantımız

Lansman topntımız ile ilgili basında çıkan haberden alıntıdır:

Güçlü eğitim kadrosu ve modern altyapısıyla geleceğin başarılı neslini yetiştirmeyi hedefleyen Denizli Koleji, Anemon Otel’de düzenlenen lansman toplantısı ile kendini tanıttı. Denizli protokolünün tam kadro katıldığı lansman toplantısında öğrencilerin eğitim faaliyetleri için yapılacak çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. Toplantıya Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ile eğitim, iş ve akademik camiadan çok sayıda isim katıldı.

Denizli’nin En Modern ve En Donanımlı Kampüsü

Akademik, kültürel ve sanatsal altyapısı, geniş spor alanlarıyla Denizli'nin en kapsamlı eğitim kurumu olan Denizli Koleji, öğrencilerin yeteneklerini keşfederek başarılı olması için en modern yapı ve donanıma sahip. Kültür ve sosyal aktiviteler için 500 kişilik konferans salonu, 150 kişilik cep sineması, akıllı kütüphane, müzik ve bale salonu bulunan Denizli Koleji, kentteki kolej eğitimi olanaklarını bir üst çıtaya taşıyor.


Kentin En Büyük Spor Kompleksine Sahip Koleji

Denizli’nin en büyük spor kompleksine sahip olan Denizli Koleji; Cross Action (Kişiye özel spor programı), Olimpik yüzme havuzu, Buz pisti, Fitness salonu, futbol sahası, voleybol sahası, basketbol sahası ve tenis kortu ile ön plana çıkıyor.


Doğa ile İç İçe Sınıflar, Tam Gün İngilizce Eğitimi

Anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise sınıflarındaki eğitimlerini doğa ile iç içe sınıflarda gerçekleştirmeye hazırlanan Denizli Koleji öğrencilerine tam gün İngilizce eğitimi verecek. Öğrencilerini alanında deneyimli kadrosu ile ulusal ve uluslararası olimpiyatlara hazırlayacak olan Denizli Koleji, dünyaca kabul görmüş olan Cambridge, Macmillan, Mm Publishing, online kitap platformu Sunshine, Muzzygibi yayınlar ile öğrencilerin yabancı dil gelişimine destek oluyor.


Uluslararası Alanda Uygulanan, Teknoloji Destekli Eğitim Programları

Denizli Koleji’nde geliştirilen okul öncesi programında yer alan, uluslararası alanda kabul görmüş MONTESSORI, WALDORF ve REGGIO EMILIA eğitim modelleri, çocukların bireysel farklıları gözetilerek ve değerler eğitimi ile birleştirilerek uygulanıyor.  İlkokul, Ortaokul ve Lise programlarında Cambridge IGCSE Dil Eğitimi, Robotik ve Kodlama Eğitimi, CROSSACTION KIDS İle Bedensel Gelişim Takibi ve Raporlaması ve PDEVCO ile Rehberlik ve Kişisel Gelişim eğitimleri teknoloji destekli eğitimle birlikte veriliyor.