Rehberlik

Yemek Listesi

Günümüzde çocukların zihinleri geçmişe oranla görsel ve işitsel materyallerin artması nedeniyle hızla gelişirken bu gelişimin takip edilmesi gerekliliği hızla artmaktadır.

 

Bu gelişim sürecinin takibi sırasında psikolojik ve zihinsel olarak yaşıtlarına kıyasla ne kadar ileri veya geride olduğu saptanarak, eşit bir şekilde hem gelişerek hem de kendi yaşıtlarıyla bir uyumluluk içerisinde yaşamasını sağlamak amacıyla birçok akademisyen ve uluslararası düzeyde kabul görmüş test ve envanter sayesinde tespitlerde bulunmak ve bu bulgular eşliğinde gelişim için birçok zihinsel oyunla destekleyerek gelişimi sağlamaktayız.

 

Çocuklarınızın akademik ilerleyişinin yanında psikolojik, sosyolojik ve davranışsal gelişimi için rehberlik hizmetlerinin kullanımına uygun hazırlanmış takip sistemi sayesinde her yaş seviyesindeki çocukların okula başladığı günden itibaren mezun oluncaya kadar olan süreçte bu gelişim takip edilmekte ve her dönem sonunda konuyla ilgili rehberlik karnesi sunulmaktadır.

 

Öğrenci-Okul-Aile işbirliği içinde gelişen çocuklar, rehberlik hizmetlerinin takibatı sayesinde akademik ve yaşamsal başarıyı elde etmede kolaylık yaşayacaklardır. Gelecek nesillerin daha mutlu ve barış içerisinde yaşaması için rehberlik hizmetlerimizle yol gösteriyoruz.