Anasınıfı

Yemek Listesi

“ Kurumumuz kültürüyle, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, Milli Eğitim temel değer ve prensipleri ışığında yarının önderleri burada yetişecektir. ”

Denizli Kolejinde geliştirilen okul öncesi programı; Uluslararası kabul görmüş en yaygın yaklaşımlar MONTESSORI, WALDORF, REGGİO EMILIA eğitim modellerini de içinde barındıran aynı zamanda M.E.B. T.T.K. kazanımları genişletilerek harmanlanmıştır. Değerler eğitimleri yoğun olarak etkinliklerle verilecektir. Programımız öğrencilerin bireysel farklılıkları dikkate alınarak uygulanacaktır.

Denizli Kolejinde geliştirilen okul öncesi programı ve bu programın uygulayıcısı güçlü kadromuz ile öğrencilerimiz yaratıcı, üretken, bağımsız karar alabilen, öz ve milli değerlerine bağlı, aldığı eğitimlerle algısı geniş ve evrensel birer birey olarak yetişeceklerdir.

DENİZLİ’ DE SADECE DENİZLİ KOLEJİ ANAOKULUNDA BULABİLECEĞİNİZ BU EN ÖNEMLİ AYRICALIKLAR İLE ANAOULUMUZDA BEKLEDİĞİNİZDEN FAZLASINI BULACAKSINIZ.

• ÖĞRENCİLERİMİZLE YIL BOYU DEVAM EDEN SERA & BAHÇE ÇALIŞMALARI İLE ÖĞRENCİLERİMİZİN DOĞA FARKINDALIĞI YÜKSEK, TEMELDEN YAŞAYARAK ÖĞRENEN, SAĞLIKLI VE ENERJİLERİNİ DOĞA İLE BİRLEŞTİRMİŞ ÇOCUKLAR OLARAK EĞİTİM ÖĞRETİMLERİ DEVAM EDECEKTİR.

• BÜTÜN GÜN YANLARINDA OLACAK YABANCI ÖĞRETMENİLE FARKINDA OLMADAN İNGİLİZCE ÖĞRENECEKLER VE ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ.

• VERİLEN EĞİTİM KÜLTÜRÜ ÇEVRESİNDE DEVAM EDEN SÜREÇTE İLKOKUL-ORTAOKUL VE LİSEMİZLE ORDAN ORAYA SAVRULARAK KAFA KARIŞIKLIĞI YAŞAMAYACAKSINIZ

• ÇOCUKLARIMIZ OLİMPİK YAZME HAVUZUMUZDAKİ YÜZME EĞİTİMLERİYLE SAĞLIKLI BİREYLER OLARAK YETİŞECEKLER

• KAMPÜSÜMÜZ İÇİNDE BULUNAN BUZ PİSTİ İLE ONLARA FARKLI BİR HOBİ DALI AÇIYORUZ.

• YİNE KAMPÜSÜMÜZ İÇİNDE BULUNAN CEP SİNEMA İLE ÇOK AMA ÇOK EĞLENECEKLER VE ÖĞRENECEKLER

• SADECE OKULUMUZDA UYGULANACAK CROSS ACTION İLE HER BİR ÖĞRENCİYE AYRI OLARAK DÜZENLENMİŞ SPOR PROGRAMI

• UZMAN DİYETİSYEN TARAFINDAN HAZIRLANAN MENÜ VE DİYETLER

BİZİ SEÇMENİZ İÇİN DAHA ÇOK NEDENİNİZ VAR BURADA SAYILANLAR
YALNIZCA DENİZLİ KOLEJİNDE!!!

 

KULÜPLER
* BUZ PATENİ
* CROSS ACTION
* CİMNASTİK
* BALE